14 באוקטובר 2016
דור

טריילר חדש עם הרבה פרטים חדשים!

שלום לכם! ברגעים אלו נחשף הטריילר החדש, שאישש את רוב הדברים שגילינו אתמול, אך אפילו עוד!!


בתור התחלה – הפוקימונים!

-סילוואלי (Silvally)

בדיוק כמו שהודלף אתמול מקורוקורו, טייפ: נול מתפתח לסילוואלי כאשר הוא מוצא מאמן שהוא בוטח בו. יכולתו של סילוואלי, 'מערכת (RKS' (RKS System, מאפשרת לו להחליף סוגים על ידי כך שהוא מחזיק חפצים מתאימים לכל סוג. שינוי הסוג מתבטא בצבעי רעמתו, הבורג שליד עיניו וזנבו.

לסילוואלי מתקפה חדשה בשם מתקפת-מולטי (Multi-Attack) אשר משנה את סוגה לפי הסוג של סילוואלי.

-האקאמו-או (Hakamo-o)

הפוקימון הבא שנחשף, כמו אתמול מקורוקורו, הוא המפותח של ג'אנגמו-או, האקאמו-או! הוא מסג דרקון/לחימה.

-קומו-או (Kommo-o)

בנוסף אליו נחשף גם ההתפתחות שלו וההתפתחות (ככל הנראה) האחרונה בקו ההתפתחויות של ג'אנגמו-או, קומו-או. לקומו-או מתקפה חדשה בשם קשקשים מצטלצלים (Clanging Scales), שבו הוא מחכך את קשקשיו בקשקשיו, יורה את גל ההלם שנוצר מהחיכוך על יריבו. הגנתו של קומו-או נחלשת עקב המתקפה.

-סטיני (Steenee)

בנוסף, גילינו היום את ההתפתחויות של באונסוויט! באונסוויט מתפתח לסטיני, פוקימון הפרי, גם הוא מסוג עשב טהור. אך זה לא נעצר פה – סטיני גם ממשיך ומתפתח לצארינה!


-צארינה (Tsareena)

ההתפתחות האחרונה ככל הנראה של באונסוויט היא צארינה. הוא מתנהגת כבן אצולה, ויש לו מתקפה חדשה בשם 'בעיטת טרופ' (Trop Kick) – מתקפה מסוג עשב אשר מורידה לאחר התקיפה את סטאט ההתקפה הפיסית של היריב. בנוסף, יש לו יכולת חדשה בשם 'הוד מלכותי' (Queenly Majesty), אשר בדומה ליכולת 'סנוור' של בראקסיש, מונעת שימוש של מתקפות בעלי עדיפות מהירות (מתקפה מהירה, שוריקן מים וכו')

-ריבומבי (Ribombee)

לאחר כל זה – יש אפילו עוד! גם ההתפתחות של קיוטיפליי, ריבונבי, שאותו ראינו לשבריר שנייה באחד הטריילרים הקודמים נחשף פה. הוא מסוגים חרק ופיה, כמו קיוטיפליי.

-גריימר צורת אלולה (Alolan Grimer)

לאחר כל זה, גם גריימר צורת אלולה נחשף באופן רשמי! הוא מהסוגים רעל/אופל. לאחר שבמחוז אלולה היה קושי רב להתמודד עם כמויות האשפה, יובאו גריימרים על מנת שיאכלו את כל האשפה שנאספה באלולה. השינוי הרדיקלי בתזונת הגריימרים הוביל לכך שמראם ומבנה גופם השתנה, ובין השאר גרם לרעלים העוצמתיים שבגופם להתגבש לצורת מעין קריסטלים, שאצל גריימר נראות כמו שיניים. אך שלא כמו בקורוקורו – גם מאק נחשף!

-מאק צורת אלולה (Alolan Muk)

לאחר גריימר, גם מאק צורת אלולה נחשף. גם הוא מהסוגים אופל ורעל. לאחר שינוי תזונה ואכילה אינטנסיבית של רעלים, גם צורו של מאק השתנתה. אך שלא כמו גריימר – אצלו הקריסטלים מופיעים לכל אורך גופו! הקרסיטלים רעילים במיוחד למגע ומאק יכול להשתמש בהם על ידי ניתוק קל מגופו ולתקוף איתם את יריבו – מה שמהווה איום רציני עבור יריבו של מאק.

עוד מידע על הפוקימונים החדשים בפוקדקס דור 7 בפורום המשחקים/פוקימון שמש וירח!

אך אם כל הפוקימונים שנחשפו עד כה לא מספיקים לכם – ישנן גם שתי מאמנות חדשות שנחשפו!

הראשונה היא אילימה – קפטנית המבחן שמתמחה בסוגי נורמל, שגם אותה זכינו להכיר בהדלפות של אתמול!

אילימה – Ilima

אילימה מתמחה בפוקימונים מסוג נורמל. היא סיימה בעברה את לימודיה בבית הספר למאמנים של מחוז אלולה, ועד היום תלמידי בית הספר תופסים ממנה מעין 'גיבורה'.

אך זה לא הכל! נחשפה מאמנת נוספת – הקאהונה של האי אקאלה, אוליביה!

אוליביה – Olivia

אוליביה מתמחה בפוקימונים מסוג אבן. היא הקאהונה של האי אקאלה, האי השני שהשחקן מבקר בו באתגר האיים שלו. כישוריה יוצאי דופן, בדיוק כמו שאפשר לצפות ממישהי שנבחרה להיות קאהונה בגיל כל כך צעיר. למרות כל זה, היא עדיין מתעקשת שהיא רק נערה רגילה!

זה הכל להפעם! ובכדי להשאיר אתכם עם טעם של עוד –

ביום ראשון, ה23 לאוקטובר בשעה 14:00 שעון ישראל מתוכנן להיות מיפן שידור חי מיוחד בו יוצג קטע מהמשחק, היכיל בתוכו גם קרב באטל רויאל בין מנחי התכנית (בדומה לתכנית שנערכה באוגוסט בגרמניה בה נחשף טרטונייטור, למי מכם שזוכר).

אז,

עד הפעם הבאה!

search