5 באוקטובר 2016
דור

עדכון גדול במיוחד – התפתחויות התחלתיים, דמו ועוד! 4.10.16

אז שלום לכם! אתמול בשעה 16:00 עלה לערוץ הרשמי של פוקימון הטריילר הבא למשחקים הקרבים ובאים, פוקימון שמש וירח. הטריילר כלל מספר חלקים אשר את כולם אפרט כאן!


1 – התפתחויות התחלתיים

החלק בראשון בסרטון חושף את ההתפתחויות הראשונות של ההתחלתיים – דארטריקס, טוראקט ובריון.

-דארטריקס


הראשון שנחשף הוא דארטריקס, הצורה המפותחת של ראוולט. בדיוק כמו קודמו, הוא מהסוגים עשב ומעופף ויכולתו נשארה צמיחת יתר. דארטריקס נראה משתמש במתקפה עלי תער על יריבו.

-טוראקט


השני הוא טוראקט, המפותח של ליטן. גם הוא מסוג אש טהור, כמו ליטן, ויכולתו היא להט. הוא נראה משתמש במין מתקפה דמוית קרן אש, אשר המתקפה עצמה לא ברורה כל כך.

-בריון


השלישי(ת) והאחרון הוא בריון, המפותח של פופליו. גם הוא מסוג מים טהור עם היכולת שטף. הוא נראה משתמש בקרן בועות.

מידע נוסף על ההתחלתיים יוסף לפוקדקס דור 7 בהקדם!

2 – פסטיבל פלאזה

פרט נוסף שנחשף הוא קיומו של אזור חדיש לגמרי במשחקים, הפסטיבל פלאזה!

ככל הנראה משמש כמחליף של הPSS, הפסטיבל פלאזה היא מעין כיכר עגולה ובמרכזה טירה, אשר מוקפת בכל מיני דוכנים ואוהלים קטנים. בדכונים והאוהלים הקטנים הללו נערכים כל מיני דברים, בין חנויות לממכר חפצים עד לחנויות לצביעת בגדים. בנוסף, הפלאזה מלאה בשחקנים נוספים, הן מהסביבה והן דרך האינטרנט במידה ואתה מחובר, ועל ידי אינטראקציה איתם וביצוע פעולות מסוימות ניתן לזכות בכסף של הפלאזה, FC (Festival Coins). בעזרת הכסף הזה ניתן לרכוש את כל הדברים באטרקציות מסביב לטירה. בתוך הטירה ניתן לשנות את הנושא של הפלאזה שלך וגם לקחת חלק בכל פעילויות התקשורת, מקרבות wi-fi ועד כניסה לGTS.

3 – פוקיפלאגו

הדבר הבא שנחשף הוא הפוקיפלאגו (שילוב של המילים פוקימון וארכיפלגו, ארכיפלג באנגלית), מיקום חדש לגמרי במשחק שמשמש כשרשרת איים בהם הפוקימונים שהשחקן איחסן במחשב יכולים לבלות בזמן שהותם במחשב (PC). כמה מהאיים שנחשפו (ואולי יש אף עוד) הם האיים אבינס, בהם נתין למשוך פוקימונים פראיים שיצטפרו אליך, האי אפון, בו ניתן לשלוח את הפוקימונים שלך למכרות ולכרות חפצים נדירים, והאי אבלאפ, בו ניתן להשקות את הפוקימונים במשקאות שמחזקים סטאטים מסוימים שלהם או נותנים להם בונוסים אחרים כגון בונוס בנקודות הניסיון (exp) שהם מקבלים.

4 – התפתחויות מגה חוזרות!

סוף סוף, לאחר חודשים של אי וודאות עקב מהלכי הZ החדשים, אושר סוף סוף קיומם של התפתחויות מגה בפוקימון שמש וירח! בסרטון, סינה ודקסיו (עוזריו של הפרופ' מקאלוס) נראים מסבירים לך על מגה התפתחות, ועל הקשר הבלתי נמנע שלה אל מהלכי Z. בנוסף, מגה לוקאריו, סלאמנס וקנגסקן נראים, ונאמר כי כל פוקימון שניתן למצוא במחוז אלולה ויכול להתפתח מגה יוכל לעשות כך.

5 – הדמו ואש-גרנינג'ה!

בסיום הטריילר, הוכרז שב18.10 תצא גרסת הדמו המיוחדת של המשחקים פוקימון שמש וירח! ניתן יהיה להוריד אותה דרך האתר של נינטנדו או דרך הe-shop, וכרגע לא ידוע (לפחות לי) על מגבלות מסוימות שצריך לענות עליהם על מנת להיות זכאים לדמו. הדמו יכיל הרפתקה נפרדת לחלוטין מההרפתה במשחקים, בה השחקן בדמו נלחם יחד עם פוקימון חשוב שהוא קיבל מאדם אחד – גרנינג'ה. הגרנינג'ה הזה מיוחד, ולו היכולת 'קשר קרב' (Battle Bond) אשר מאפשרת לו, לאחר שהוא מביס יריב אחד בקרב, להיכנס לצורה המיוחדת שלו, צורת אש-גרנינג'ה המוכרת לצופי האנימה שבינינו. את האש-גרנינג'ה המיוחד הזה ניתן יהיה להעביר בהמשך למשחקים שמש וירח.

בנוסף, דווח כי פיסת המידע הבאה של פוקימון שמש וירח תפורסם ב14.10.2016 ב16:00 שעון ישראל. בתקופה שבה מודלף גם קורוקורו שהבטיח לנו לגלות את סודו של טייפ: נול, אלו הולכים להיות שבועות מרגשים ביותר!

עד לפעם הבאה!

search