9 בדצמבר 2013
YoRt3m

פוקימון רנג'ר

 

פוקימון ריינג'ר-

פוקימון ריינג'ר הוא משחק הנועד לקונסולת הDS, הוא יצא לאור ב23 במרץ 2006 ביפן, וב30 באוקטובר יצא לאור בארצות הברית.

פוקימון ריינג'ר הוא משחק המספר על פוקימונים, אך בניגוד מוחלט למשחקים הקודמים, פה לשחקן אין אפשרות לגשת לליגה, אין אפשרות להילחם עם מאמנים אחרים(כמובן, כמו שהיינו רגילים, אבל עדיין נלחמים עם אנשים המחזיקים פוקימונים.) המשחק הזה יוצא דופן.

המשחק מתנהל בפיוור, האזור שבו משחקים, המשחק מחולק למשימות, משימות אשר נועדות לעזור לאנשים ולפוקימונים יחדיו, תכונה אחת מפוקימון צינוק מסתורי היא, שאפשר לעלות כאן רמות, ככל שמבצעים יותר ויותר משימות כמובן.

כאשר נתחיל את המשחק, נוכל לבחור בין שני שחקנים, אם נבחר בילדה, נוכל לקבל כשותף את פלאסל, אם נבחר בילד, נוכל לקבל כשותף את מינון.

השותף ישאר איתנו לאורך כל המשחק.

מהלך המשחק והעלילה שלו-

בהתחלת המשחק, השחקן מצטרף לשירותיו של הריינג'ר המנהיג, כדי להגן על אנשים ופוקימונים, ובכלל על המקום עצמו.

בכל אופן, המשחק לא מתנהל כמו משחקי הפוקימון האחרים, הפוקימונים הסתובבו באזור שבו תשחקו, ותוכלו לגשת אליהם ו"להיתקל" בהם, כך יווצר מצב הקרב, במצב הקרב תהיה לכם אפשרות לסובב עיגולים מסביב הפוקימונים, ולא לשבור את הרצף, אך הפוקימון יכול להתקיף את העיגול או להיתקל בו, ואז הרצף יישבר.

אם תתפסו פוקימון, תוכלו להיעזר בו במשימות שלכם, הוא יילך אחריכם לכל מקום עד שתשתמשו בו, לדוגמא תוכלו להשתמש בפוקימון מעופף כדי לעוף ממקום למקום, או פוקימון אש כדי לשרוף עץ בדרך שאתם צריכים לעבור.

תוכלו להשתמש בפוקימון גם כאמצעי ללכידת פוקימון אחר, לדוגמא תוכלו להשתמש באפקט סיבובי של פוקימון מים על פוקימון אש, וככה הוא יעזור לשחקן ללכוד את פוקימון האש בקלות.

כשהמשימות יתחילו, אתם תהיו צריכים לעזור לפוקימונים במצוקה, אנשים, ולמנהיגי הריינג'ר, אך אתם תתקלו בצוות גו-גו, שהוא הצוות הרשע במשחק הזה, הם מסתובבים בכל האזור שבו אתם נמצאים(פיוור) ויחוללו מהומות והמון בלאגנים, לאנשים לפוקימונים ולכל מי שנמצא באזור שלהם, והמשימה הכללית שלכם היא לעצור אותם.

פוקימון ריינג'ר מכיל בתוכו 210 פוקימונים מהדור הראשון, השני והשלישי, אך נוכל לבצע משימות מיוחדות ואפילו לקבל ביצת מאנאפי שאפשר להעביר למשחקים פנינה ויהלום.

הדמויות והשותפים במשחק-

דוגמא לשימוש בברק של מינון בקרב-

search