19 באוגוסט 2016
דור

4 פוקימונים (כמעט לגמרי) חדשים נחשפו!


אז שלום לכם!

לפני ממש רבע שעה, פוקימון שחררו טריילר שאף אחד מאיתנו לא צפה – שכלל פוקימון אחד חדש לגמרי ושלושה פוקימונים שנחשפים לראשונה מחוץ ליפן.

1 – קראברוולר

הפוקימון הראשון שנחשף בטריילר הוא קראברוולר, פוקימון מסוג לחימה טהור.

לקראברוולר שתי יכולות אפשריות – האחת 'חותך על' (Hyper Cutter) אשר מונעת מסטאט ההתקפה שלו לרדת, ואגרוף ברזל (Iron Fist), אשר מחזק את מתקפות האגרוף שלו (אגרוף מאך, אגרוף אש…) פי 1.2

2 – סנדיגאסט

את הפוקימון השני שנחשף רובנו מכירים כבר לפחות כשבועיים, מאחר שהוא נחשף לראשונה במגזין קורוקורו שביפן. הוא מהסוגים אדמה ורוח, ויכולתו של סנדיגאסט, שהיא יכולת חדשה בשם 'דחיסת מים' (Water Compaction), גורמת לכך שסטאט ההגנה של סנדיגאסט עולה ב2 רמות כאשר הוא נפגע ממתקפת מים.

3 – פאלוסנד

הפוקימון השלישי שנחשף הוא פאלוסנד, התפתחותו של סנדיגאסט. פאלוסנד הוא מהסוגים אדמה ורוח, וכן, יכולתו של פאלוסנד גם היא דחיסת מים, ובנוסף נחשף לנו שהוא יודע את המתקפה כדור צל.

4 – סטאפאל

הפוקימון האחרון שנחשף בטריילר זה הוא סטאפאל, אשר מתפתח לפוקימון ביוור, שאותו אנו כבר מכירים. סטאפאל הוא מהסוגים נורמל ולחימה ויש לו אותן יכולות כמו לביוור – 'קלוץ' (Klutz) שמונעת ממנו להשתמש ברוב החפצים במהלך קרב ומוכי (Fluffy) שמקצצת בחצי את הנזק אשר נגרם לו ממתקפות הכוללות מגע ישיר אך מכפילה את הנזק אשר נגרם לו ממתקפות אש.

אלו כל הפוקימונים שנחשפו בטריילר החדש והמפתיע שפורסם היום.

פרטים נוספים יעודכנו בהמשך.

עד הפעם הבאה!

search