16 ביוני 2016
דור

Nintendo Treehouse @ E3 – יום שני – פרטים חדשים על פוקימון GO!

שוב שלום לכם. היום, היום השני של תצוגת E3 שבלוס אנג'לס, נערך הNintendo Treehouse השני והאחרון לE3 הזה. היום, הפרטים בנוגע לפוקימון שנחשפו נגעו ליישום לטלפון החדש שנינטנדו מפתחים בשילוב עם חברת ניאנטיק, "Pokemon GO".

 

שלא כמו אתמול, עם הקטע מהמשחק של שמש וירח, היום נערך סבב שאלות ותשובות עם האנשים האחראיים על פיתוח המשחק.

הנקודות העיקריות שיצאו מסבב השאלות והתשובות:

1. פוקימונים

כרגע, כדי לחגוג את השנה ה20 לפוקימון, המשחק מכיל את 151 הפוקימונים מהדור הראשון. התכנית היא להוסיף את כל הדורות כך שכל פוקימון יהיה תיפס במשחק. ניאנטיק התייעצו עם חברת הפוקימון על מנת לשמור על כך שפוקימונים נדירים במשחקים הראשיים יהיו נדירים גם בפוקימון GO ולהפך. בנוסף, האופי המיוחד והאישיות של הפוקימונים השונים נשמרו. דגש מיוחד הושם על התפיסה של הפוקימונים – ככל שעיגול כלשהו סביב הפוקימון קטן, כך סיכויי התפיסה גדלים. נתין להגדיל את הניסיון המתקבל מקרב עקב שיטות תפיסה ייחודיות, כמו "כדור מעוקל" (Curve Ball).

2. פוקימון GO +

בנוסף, דובר על המכשיר הנלווה למשחק, שנקרא Pokemon Go Plus. המכשיר אמור למנוע ממך להיות עם הפרצוף במשחק בעודך מסתובב, ולאפשר לך לקבל התראה כאשר יש פוקימון סביבך. כשהמשחק ייתקל בפוקימון בסביבתך פוקימון GO + ירטוט ויאיר באור ירוק. תוכל ללחוץ עליו כדי לנסות ללכוד את הפוקימון. אם הפוקימון נלכד הנורית תאיר בצבעי הקשת, ואם לא היא תאיר באדום. המטרה היא שפוקימון גו פלוס יושק עד סוף חודש יולי. המכשיר יהיה זמין במספר חנויות וגם בחנות אינטרנטית ויעלה 34.99$.

3. קישוריות עם משחקים מהסדרה המרכזית

בסופו של דבר, לפוקימון GO יהיה קשר כלשהו למשחקים החדשים בסדרה המרכזית, פוקימון שמש ופוקימון ירח.

4. התפתחות

בפוקימון GO, התפתחויות פועלות בצורה אחרת. כדי לפתח פוקימונים, יש צורך בחפצים בשם "ממתקים". כל פעם שאתה תופס פוקימון אתה תקבל ממתקים שלו, ועל ידי איסוף שלהם אתה יכול לחזק אותו ובסוף גם לפתח אותו. לדוגמא – אם סקווירטל זקוק ל25 ממתקי סקווירטל כדי להתפתח לוורטורטל, יש צורך לתפוס 25 סקווירטלים כדי לפתח אחד מהם לוורטורטל.

5. מכניקות

בנוסף, נאמר כי מכניקת ההחלפות תתתווסף בעתיד למשחק.
ישנם גם תכניות על אירועים גדולים בהם הרבה שחקנים יתאספו יחדיו, בדומה לקרב נגד מיוטו בטיימס סקוור בניו יורק שהוצג באחד הטריילרים למשחק.

6. תאריך

הציפייה היא שהמשחק יופץ סביב סוף יולי 2016, אך זהו אינו תאריך בטוח.

בנוסף, בלי קשר לE3, דווח כי לפוקימון יהיה ביתן ב"יריד התחביבים העולמי" (World Hobby Fair) שייערך ביפן בין ה25 ל26 ליוני 2016. פוקימון צפויים להציג קטע קצר מהסרט החדש, Volcanion and the Ingeious Magearna, ובנוסף, ג'וניצ'י מאסודה יהיה, וישחק קטע נוסף מתוך פוקימון שמש וירח, בדיוק כמו שקרה אתמול בE3.

!Until Next Time

search